Stromatolit rozpouští strachy

Někdy se můžete dostat do situací, které vás vystraší, a mezitím, než najdete správné řešení, uplyne určitý čas a vám ten strach sebere spoustu energie, takže se můžete cítit unavení, oslabení, malátní, anebo dokonce ulehnete s bolehlavem či s chřipkou nebo nachlazením. Každý strach oslabuje imunitní systém a naším cílem se strachů zbavit, protože nemají v životě žádný praktický význam. Strach pouze blokuje tvůrčí myšlení a přirozený životní projev, blokuje buněčnou regeneraci, rychleji stárneme a předčasně umíráme.

stromalit

Abychom se zbavovali strachu efektivně, měli bychom zvyšovat své vědomí (sebevědomí), ve spolupráci s podobně smýšlejícími lidmi, a vhodné je také využívat různých dostupných pomůcek, které máme při ruce, jako jsou doplňky stravy, cvičební nářadí na cvičení a posilování svalstva, masážní oleje pro tělové masáže i reflexní masáže chodidel atp. Součástí tohoto procesu mohou být i minerály. Už jen pouhý pohled a dotek s některými kameny vyvolává určité příjemné pocity a otevírá čakerní systém, čímž eliminuje blokády způsobené různými událostmi vyvolanými strachem. Říká se, že strach také dovede pěkně „sevřít zadek“ a právě na konečníku se strach mnohdy projeví výrazněji, než jinde. Skvělým pomocníkem k povolení konečníku je partnerská masáž prostaty anebo anální kolík, ovšem pokud nemáte zrovna možnost těchto intimních praktik, pořiďte si zkamenělá fosilie Stromatolit.

skála

Stromatolit podporuje otevírání základní (kořenové) čakry, která se nachází právě v oblasti konečníku, a která zasahuje i do oblasti nohou a zejména chodidel. Stromatolit vám pomůže odblokovávat strachy v sevřené zadnici a může být přínosný i jako amulet či přívěšek nebo náramek venku v přírodě, pokud chodíte např. po barefoot chodníčcích. Stromatolit vám můžeme doporučit i jako ozdobu nad kotník, kde může zvyšovat účinnost svého působení právě v souvislosti s kořenovou čakrou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Elektronická cigareta Mok Mini: Nový způsob kouření s jedinečnými funkcemi

Hledáte nový způsob kouření, který je šetrný k životnímu prostředí a zdraví? Potom by vás mohla zajímat elektronická cigareta Mok Mini. Tato elektronická cigareta je vybavena jedinečnými funkcemi, které ji odlišují od tradičních způsobů kouření. Mok Mini je malá a kompaktní, takže ji můžete snadno nosit s sebou kamkoliv jdete. Obsahuje širokou škálu náplní s […]

Naplánujte si to už nyní

Začíná to být opravdu pravda, sněženky už vystrčily svoje zvonečky na povrch země, začínají se objevovat i další jarní kytičky, to znamená, že jaro se stává už součástí našeho času, proto bychom si měli ujasnit, co od zahrady letos očekáváme, co chceme pěstovat a tak dále. Důležité ale je si také položit otázku, zda máte […]