Stromatolit rozpouští strachy

Někdy se můžete dostat do situací, které vás vystraší, a mezitím, než najdete správné řešení, uplyne určitý čas a vám ten strach sebere spoustu energie, takže se můžete cítit unavení, oslabení, malátní, anebo dokonce ulehnete s bolehlavem či s chřipkou nebo nachlazením. Každý strach oslabuje imunitní systém a naším cílem se strachů zbavit, protože nemají v životě žádný praktický význam. Strach pouze blokuje tvůrčí myšlení a přirozený životní projev, blokuje buněčnou regeneraci, rychleji stárneme a předčasně umíráme.

stromalit

Abychom se zbavovali strachu efektivně, měli bychom zvyšovat své vědomí (sebevědomí), ve spolupráci s podobně smýšlejícími lidmi, a vhodné je také využívat různých dostupných pomůcek, které máme při ruce, jako jsou doplňky stravy, cvičební nářadí na cvičení a posilování svalstva, masážní oleje pro tělové masáže i reflexní masáže chodidel atp. Součástí tohoto procesu mohou být i minerály. Už jen pouhý pohled a dotek s některými kameny vyvolává určité příjemné pocity a otevírá čakerní systém, čímž eliminuje blokády způsobené různými událostmi vyvolanými strachem. Říká se, že strach také dovede pěkně „sevřít zadek“ a právě na konečníku se strach mnohdy projeví výrazněji, než jinde. Skvělým pomocníkem k povolení konečníku je partnerská masáž prostaty anebo anální kolík, ovšem pokud nemáte zrovna možnost těchto intimních praktik, pořiďte si zkamenělá fosilie Stromatolit.

skála

Stromatolit podporuje otevírání základní (kořenové) čakry, která se nachází právě v oblasti konečníku, a která zasahuje i do oblasti nohou a zejména chodidel. Stromatolit vám pomůže odblokovávat strachy v sevřené zadnici a může být přínosný i jako amulet či přívěšek nebo náramek venku v přírodě, pokud chodíte např. po barefoot chodníčcích. Stromatolit vám můžeme doporučit i jako ozdobu nad kotník, kde může zvyšovat účinnost svého působení právě v souvislosti s kořenovou čakrou.

Podobné příspěvky

Jak ochránit své chytré hodinky

Takzvané chytré hodinky jsou dnes na velice vysoké úrovni. Čím vyšší kategorie, tím pochopitelně také vyšší cena. Proto je nutné své hodinky chránit proti poškozením a také jim dopřát vhodné doplňky, které ještě více ozvláštní jejich vzhled. Širokou nabídkou vás překvapí obaly, kryty, pouzdra, tvrzená skla a řemínky pro Apple Watch Ultra. Kupříkladu řemínky mohou […]

Je něco mezi nebem a zemí

V našich životech běží v zásadě všechno podle jistých pravidel. Něco děláme a očekáváme, že se za to dočkáme toho, co očekáváme, že při tom něco nastane nebo že to poté bude následovat. Víme, že každá příčina má svůj následek a že se všechno, co uděláme nebo naopak neuděláme, nějak projeví. Jenže někdy dochází i […]