Problémy s erekcí? Kdo je nemá!


Problémy s erekcí během života potrápily většinu mužů. Je to problém pro ně tak citlivý, že se raději vyhýbají lékaři a nenavštíví ani lékárnu, kde by se mohli poradit s lékárníkem. Užírají se tak doma v soukromí. Napřed si řekneme něco o možnostech vzniku tohoto ožehavého problému. Ten může být způsoben dvěma základními příčinami. Psychickou a fyzickou. Kvalita erekce souvisí se stavem cév. Vysoký krevní tlak, cholesterol, cukrovka a ischemická porucha srdeční cévy poškozují a toto postižení jde ruku v ruce i s problémy s erekcí. Rizikovou skupinu v tomto případě tvoří především starší muži. Erekce souvisí také s nervovou soustavou, takže na ní mají vliv třeba úrazy páteře a některá neurologická onemocnění.

erekce

Poruchy erekce mohou být způsobené některými užívanými léky. Je to bohužel jejich možný vedlejší účinek. Jedná se především o některé léky na problémy se srdcem, vysoký krevní tlak, cholesterol a antidepresiva. Tyto léky ovšem vysadit v žádném případě nemůžete. Kromě těchto možných fyzických příčin mohou nedostatečnou erekci způsobovat také psychické problémy. Problémy v práci, ve vztahu, neustálý stres, úzkosti a deprese jsou nejčastějším spouštěčem mužských problémů s erekcí. Ideální je v tomto případě zařadit do vašeho každodenního života relaxaci.

erekce

Zklidnit svůj hektický život a začít cvičit jógu může být dobrým startem, jak se zbavit svého problému a vrátit se do původního stavu. Druhým krokem může být objednání některého moderního preparátu, který svým unikátním složením dokáže účinně bojovat s erektilní nedostatečností. Pokud máte nějaké pochybnosti, jestli jsou tyto preparáty pro vás opravdu vhodné, je dobré poradit se s lékařem, aby vyloučil všechny možné zdravotní kontraindikace. Taktéž, když máte pocit, že na vás tabletky neúčinkují, je vhodné lékaře navštívit. Mohlo by se jednat o nějaký závažnější zdravotní problém.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Je něco mezi nebem a zemí

V našich životech běží v zásadě všechno podle jistých pravidel. Něco děláme a očekáváme, že se za to dočkáme toho, co očekáváme, že při tom něco nastane nebo že to poté bude následovat. Víme, že každá příčina má svůj následek a že se všechno, co uděláme nebo naopak neuděláme, nějak projeví. Jenže někdy dochází i […]

Jaké jsou účinky kolagenu?

Kolagen je bílkovina, která se nachází v lidském těle. Je to naše nejhojněji zastoupená bílkovina. Kolagen si naše tělo vytváří samo. Asi do věku 25 let se nám tvoří dostatečné množství. Ale od tohoto věku postupně množství kolagenu v našem těle klesá. Proto se spousta lidí uchýlí k pravidelnému užívání kolagenu jako doplňku stravy. Jaké […]