Podnikání někdy nevynáší

Podnikatelé mají vlastně jen jedinou jistotu. A to tu, že v podnikání není nikdy nic jisté. A tak se někdy takovému podnikateli či osobě samostatně výdělečně činné daří slušně a někdy i přímo skvěle, jenže jindy je tomu klidně i přesně naopak. A zatímco by jednou někdo takový (jak se říká) mohl přehazovat peníze vidlemi, jindy musí obrátit každou korunu, pokud ji tedy v prázdné kapse nalezne.

jednodolarovky USA

Je samozřejmostí, že by se mělo v takovém podnikání dařit, že by toto mělo patřičně vynášet, aby se tím uživili všichni zúčastnění a aby se tím dala udržet i firma samotná v chodu, jenže někdy to nejde ani s maximálním nasazením, s vynaložením všech svých sil. A když se tak dočasně přestane dařit a je třeba nějaká ta finanční výpomoc, nezbývá nejednou nic jiného, než zkusit štěstí v některé finanční instituci nabízející půjčky.

Ovšem běda! Podobných nabídek u nás sice máme dost a nějaká ta banka stojí pomalu na každém rohu, ovšem podáním žádosti to tu nejednou také skončí. V bankách se požadují natolik zásadní kvality žadatelů o půjčky, že tu ten, komu se v podnikání nedaří, nejednou nemá šanci na úspěch. A i když doloží kdeco, může následovat zamítnutí žádosti z důvodu nedostatečné bonity takového žadatele.

peněžeka s dolary

A pak je příjemným zjištění, že existují i nebankovní hypotéky bez registru Hypotéka bez registru, v kterémžto případě se dá přijít k penězům pro podporu podnikání i v případě, že žadatel není dokonalý, že má dejme tomu negativní záznamy v registrech dlužníků, skromná daňová přiznání a jiné stinné stránky. Tady je totiž rozhodující to, zda se může žadatel zaručit za půjčku zástavou nemovitosti. A ten, kdo tak může učinit, má v podstatě vyhráno.

Tomu, kdo dá nebankovní společnosti vhodnou nemovitou záruku, lze půjčit i velké peníze se zvladatelnými splátkami a optimální délkou doby splácení, s docela příznivými úroky. A tím si přijde nejeden podnikatel snadno na své.

Podobné příspěvky

Rozjeďte své podnikání naplno s možností hypotéky

Začátky jsou vždycky těžké. Nevíme, jestli do toho máme investovat, nějaké peníze hned na začátku do firmy vložíme, ale všechno se rozjíždí hrozně pomalu. Kde navíc vzít jistotu, že se investice vyplatí? Nechcete tam zbytečně dávat další peníze, ale potřebovali byste nakoupit chybějící zařízení, materiál na výrobu či vybavení? Je to velice těžká otázka, jak […]

Když nemá podnikatel peníze

Peníze hýbou dnešním světem, a ten, kdo je má, tak má neskonale větší přednosti a více výhod než ti, kteří dostatečnými finančními prostředky neoplývají. Platí to pro každého z nás, pro mne, vás i kohokoliv jiného, a obzvláště to platí pro soukromé podnikatele, kteří musí financovat nejen náklady související s jejich vlastním osobním životem, ale […]