Zkuste štěstí na seznamce a jděte na rande během pár dnů

Obrázek3

Není to tak dlouho, co měli lidé k online seznamkám předsudky a bylo to pro ně hlavně místo pro navazování úletů na jednu noc a krátkodobých vztahů, které prostě nemohou fungovat, protože se potkáte nejprve online. Ale to nebyla a není pravda a seznamky jsou dnes stejně běžné jako třeba nakupování online. Jsou zde opravdu všichni, a to bez ohledu na věk, tak proč byste měli chybět vy?

O čem rozhoduje úspěch na seznamce

Samozřejmě to chce kus štěstí na seznamce v tom ohledu, aby tam někde byl člověk, který odpovídá vašim představám. Pokud budeme předpokládat, že tam někde je ten pravý, pak už je to hlavně v našich rukách a je na nás, jak se nám bude nebo nebude dařit v seznamování online.
Rozhodující je vaše registrace a vytvoření seznamovacího profilu s nějakým tím seznamovacím inzerátem, kam napíšete něco o sobě a co vlastně hledáte. Vždy svůj profil vyplňujte pravdivě a pokud možno vše, co jen vyplnit lze. Pokud máte děti, nebo domácího mazlíčka, vyplňte to také, protože ušetříte čas sobě i ostatním. Berte to opravdu vážně, a ne jako malé dítě, které si myslí, že tady pomůže nějaká lež, nebo zatajování skutečnosti.
Pokud je možnost přidat fotku, udělejte to. Pokud máte důvod fotku nepřidávat, nechoďte na seznamky, dokud ten důvod nezmizí. Fotka výrazně ovlivňuje vaše šance na seznámení a váš profil tak bude působit mnohem víc důvěryhodně.

Obrázek4

Buďte při seznamování aktivní pár minut denně

Nemusíte být na seznamce denně několik hodin, to ne, ale sem tam prostě zkontrolujte, jestli vám někdo neposlal zprávu a také si projděte nové uživatele, kteří se zaregistrovali a odpovídají vašim vyhledávacím předvolbám. Pokud vás někdo z nich zaujme, tak na nic nečekejte a pošlete co nejdříve zprávu vy.
Stačí k tomu několik minut denně, nebo třeba každý den a uvidíte, že budete na ty správné lidi narážet mnohem častěji. To také znamená, že vaše šance na seznámení bude výrazně vyšší. I když budete hledat vážný vztah, nebuďte příliš upnutí na tento fakt a kategorii vztahu, ale jednoduše navazujte kontakty s lidmi, protože vážný vztah nebo lásku určitě nenajdete přímo online, ale musíte to s tím správným protějškem společně budovat.

3.9/5 - (7 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Stěhování z ČR do Německa

Pro mnoho lidí je velmi vysilující změnit adresu svého bydliště třeba jen v rámci jedné ulice či města, jiní zvládnou stěhování po Evropě bez sebemenšího problému. Zkrátka co člověk, to jiný přístup k životu a nahodilým událostem, které každému z nás mohou nečekaně zkřížit cestu. V rámci jednoho města, zvládneme vše sami nebo svépomocí. Jenže […]

Stěhování bez práce

Každý, kdo zažil stěhování, mě dá určitě za pravdu, že jde o velice nemilou činnost. Tato činnost zahrnuje spoustu balení věcí, přenášení nábytku, montování a demontování skříní, ale také samotný převoz, který bez velkého automobilu uděláte jenom stěží. Pokud máte dostatek přátel, nebo velkou rodinu, tak se dá stěhování zvládnout, ovšem Vám pořád bude chybět […]