Rozjeďte své podnikání naplno s možností hypotéky

Začátky jsou vždycky těžké. Nevíme, jestli do toho máme investovat, nějaké peníze hned na začátku do firmy vložíme, ale všechno se rozjíždí hrozně pomalu. Kde navíc vzít jistotu, že se investice vyplatí? Nechcete tam zbytečně dávat další peníze, ale potřebovali byste nakoupit chybějící zařízení, materiál na výrobu či vybavení? Je to velice těžká otázka, jak se rozhodnout, naštěstí existují hypotéky, které vám zprostředkují soukromé společnosti, takže na úvěr nemusíte čekat dlouhé měsíce v bance, ale vše vyřídíte z pohodlí domova za velice krátkou dobu.

Úvěr pro podnikatele se nazývá hypotéka bez registru.

muž notebook

Úvěr kompletně vyřídíte z domova. Nemusíte nikam chodit a nečeká vás ani hora zbytečných schůzek, které by vám tak akorát zabíraly čas. Peníze z tohoto úvěru samozřejmě musíte využít pouze v rámci podnikání, protože se jedná o podnikatelský úvěr. Ovšem ručit můžete jakýmkoliv majetkem, domem, bytem, pozemkem, komerční budou, penzionem, hotelem, zkrátka a dobře jakoukoliv nemovitostí. Získat můžete až 70% z hodnoty nemovitosti.

Doba splatnosti se dá libovolně nastavit od jednoho roku až po splácení například dlouhých 40 let. Předčasné splacení není pokutováno, takže úvěr lze kdykoliv předčasně splatit bez finančního postihu.

burza křivka

A jak naložit s penězi? Jestliže potřebujete rozjet své podnikání naplno, pak peníze jistě půjdou do investic, do nákupu zařízení a vybavení nebo materiálu na výrobu. Platit s nimi však můžete i běžně naprosto cokoliv, veškeré potřeby, mzdy, faktury, a kdyby došlo i na nepříznivou situaci tak také nedoplatky, dluhy, staré půjčky, či dokonce exekuce.

Svůj příjem přitom nemusíte vykazovat. Nevadí ani záznamy v registrech dlužníků, ani nízké daňové přiznání na konci roku. To je pochopitelné samozřejmě v případě, že teprve začínáte nebo se vám některé období již nedařilo.

Peníze získáte všechny najednou a to během jednoho dne nebo klidně v případě, že pospícháte i do 24 hodin.

Podobné příspěvky

Když nemá podnikatel peníze

Peníze hýbou dnešním světem, a ten, kdo je má, tak má neskonale větší přednosti a více výhod než ti, kteří dostatečnými finančními prostředky neoplývají. Platí to pro každého z nás, pro mne, vás i kohokoliv jiného, a obzvláště to platí pro soukromé podnikatele, kteří musí financovat nejen náklady související s jejich vlastním osobním životem, ale […]

Mobilní dřevostavba Lavaro House H – Nr. 37 – dostupné řešení bydlení ve vlastním

Pro milovníky přírody a klidu ideální řešení – byli jste se někdy podívat na vzorový celoročně obyvatelný mobilní dům? Pokud ne, doporučujeme, abyste měli svou vlastní představu, jak praktické a útulné řešení to může být. Jde o to šikovně poskládat bytové vybavení tak, abyste se uvnitř necítili stísněně, a stejně tak vhodně volit světlé barvy, […]