Mobilní dřevostavba Lavaro House H – Nr. 37 – dostupné řešení bydlení ve vlastním

Pro milovníky přírody a klidu ideální řešení – byli jste se někdy podívat na vzorový celoročně obyvatelný mobilní dům? Pokud ne, doporučujeme, abyste měli svou vlastní představu, jak praktické a útulné řešení to může být. Jde o to šikovně poskládat bytové vybavení tak, abyste se uvnitř necítili stísněně, a stejně tak vhodně volit světlé barvy, které opticky celou místnost zvětšují.

ovocný sad

Bydlení v mobilních domech Lavaro House H – Nr. 37 https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-435/ jistě nebude nic pro toho, kdo je závislý na pohodlí výtahové šachty, s obchodem potravin přímo u nosu, a se zastávkou autobusu či tramvaje nebo metra městské hromadné dopravy, vzdálenou pár desítek metrů. Mobilní dřevostavby si lidé pořizují hlavně tehdy, uvažují-li změnit životní styl a být více sblíženi s okolní přírodou. Je pro ně naprosto zásadní vybírat k tomu vhodný pozemek, s pěkným výhledem, s možností vypěstovat zeleninu a ovoce na vlastní zahradě, a také trávit mnoho času právě venku, mimo byt.

rostliny ve skleníku

Od jara do podzimu nejvíce času tráví na terase a příbytek slouží spíše pro přespání, přípravu pokrmů a pohodlné spaní. A právě u spánku bychom se mohli na okamžik zastavit.

Jak se vám usíná a spí

Kvalitní spánek je základním předpokladem zdravého života, a stačí pár bezesných nocí a jste doslova na dně. Spánkový deficit je jednou z nejvážnějších civilizačních chorob a příčin těchto jevů je celá řada – nevhodná strava, smog, stresové vlivy – pracovní přetížení, špatné mezilidské vztahy a konflikty atd.

Významný vliv na kvalitu spánku má i prostředí, kde spíte. Kromě kvalitních matrací a vhodného lůžka a lůžkovin je to především čerstvý ionizovaný vzduch bez průmyslových zplodin, ticho a klid, téměř nulový automobilový provoz v okolí a naprostá tma (bez lamp veřejného osvětlení). Postavíte-li mobilní dům v rekreační oblasti, máte mnohem větší šanci lépe spát, než lidé ve městech.

Podobné příspěvky

Rozjeďte své podnikání naplno s možností hypotéky

Začátky jsou vždycky těžké. Nevíme, jestli do toho máme investovat, nějaké peníze hned na začátku do firmy vložíme, ale všechno se rozjíždí hrozně pomalu. Kde navíc vzít jistotu, že se investice vyplatí? Nechcete tam zbytečně dávat další peníze, ale potřebovali byste nakoupit chybějící zařízení, materiál na výrobu či vybavení? Je to velice těžká otázka, jak […]

Když nemá podnikatel peníze

Peníze hýbou dnešním světem, a ten, kdo je má, tak má neskonale větší přednosti a více výhod než ti, kteří dostatečnými finančními prostředky neoplývají. Platí to pro každého z nás, pro mne, vás i kohokoliv jiného, a obzvláště to platí pro soukromé podnikatele, kteří musí financovat nejen náklady související s jejich vlastním osobním životem, ale […]