Videa na YouTube

Mezi platformami s formátem delších videí vede YouTube, přičemž je na něm opravdu obsah všeho druhu. Ten můžeme pohodlně stáhnout přes speciální web.

Videa na YouTube

Internetový portál

Internet přenáší data mezi všemi možnými zařízeními, čehož dnešní doba využívá. Přes takový vyhledávač nalezneme nespočet informací a dat. Velmi snadno se přes něj dostaneme také na YouTube, které řadíme na první místo, co se týče serverů pro sdílení videosouborů. Byla založena roku 2005 a už v roce 2006 patřila Googlu. Dnes to znamená, že zde můžeme mít propojený klasický účet Google. Na platformu můžeme sami tvořit, což není nijak zpoplatněno, jenom musíme dodržovat pravidla.

logo Youtube

Před několika lety přišla verze Premium, kdy sledujeme videa bez reklam a dostaneme ještě něco navíc. Avšak nemusíme nic tvořit a jen sledovat tvorbu ostatních. Kvalitních autorů je opravdu mnoho, takže si tu jistě i Vy najdete svůj šálek kávy a ve volném čase se na nějaké to video rádi podíváte. Můžeme jej ohodnotit palcem nahoru či dolu a také napsat komentář. Pokud jej budeme chtít poslat třeba kamarádovi, tak je tu sdílení.

Snadné stahování

Veškerý obsah je online, a proto k jeho sledování a dalším interakcím potřebujeme rozhodně připojení k internetu. Dnes už to není ani takový problém, protože řada lidí má neomezená mobilní data a jejich dosah je opravdu dobrý, takže v YouTube nás nic neomezuje. Ovšem když si budeme chtít stáhnout film či písničky, tak se hodí je mít přímo uložené v zařízení a nemuset řešit nic navíc. V běžné verzi nám samotné YouTube stahování neumožňuje, ovšem to pro nás není žádná překážka.

tlačítko pro stažení

Je tu totiž YouTube video downloader, do kterého vložíme odkaz na dané video. On jej následně rozpozná a dá nám možnost stažení, což potvrdíme, nějakou chvíli počkáme a rázem máme soubor stažený v zařízení, kde si jej můžeme přehrávat dle libosti. Tento web se zaměřuje na stahování audia a videa z různých platforem, takže si můžeme obsah bezpečně stahovat bez obavy, že si třeba zavirujeme počítač škodlivými programy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Elektronická cigareta Mok Mini: Nový způsob kouření s jedinečnými funkcemi

Hledáte nový způsob kouření, který je šetrný k životnímu prostředí a zdraví? Potom by vás mohla zajímat elektronická cigareta Mok Mini. Tato elektronická cigareta je vybavena jedinečnými funkcemi, které ji odlišují od tradičních způsobů kouření. Mok Mini je malá a kompaktní, takže ji můžete snadno nosit s sebou kamkoliv jdete. Obsahuje širokou škálu náplní s […]

Naplánujte si to už nyní

Začíná to být opravdu pravda, sněženky už vystrčily svoje zvonečky na povrch země, začínají se objevovat i další jarní kytičky, to znamená, že jaro se stává už součástí našeho času, proto bychom si měli ujasnit, co od zahrady letos očekáváme, co chceme pěstovat a tak dále. Důležité ale je si také položit otázku, zda máte […]