Pronájem automobilů

Ten kdo je každý den závislí na automobilu by se bez něho jenom těžko obešel. Automobil usnadňuje práci lidí a mnoho z nás na něho každý den spoléhá. Pokud se Vám Váš automobil porouchá a nutně potřebuje servis, tak neváhejte a obraťte se na autopůjčovnu. Levná autopůjčovna Praha http://www.autopujcovna-urban.cz/, pronajímá automobily už spoustu let a ví, co zákazníci potřebují.

Levná autopůjčovna

Tato autopůjčovna Vás poskytne na pronájem vozy značky Škoda, ze kterých si můžete vybrat určité modely. Bude záležet na tom, jak jste nároční a na co daný vůz chcete využívat. Každý automobil má jinou výbavu a bude na Vás, zda se s pokojíte se staršími modely, nebo zvolíte ty novější. Pokud si vůz vypůjčíte na dlouhodobí pronájem, tak budete mít o to nižší cenu. Ta je napsaná u každého vozu zvlášť a to od 3 dnů pronájmu, až po pronájem na celý měsíc. Pozor, firma nepůjčuje vozy na jízdy do zahraničí, tudíž s nimi lze jezdit pouze po České republice.

Levná autopůjčovna

Pokud zvolíte pronájem přímo od této společnosti, tak se můžete těšit na spoustu výhod, které jsou v ceně pronájmu zahrnuty. Mezi tyto výhody patří zaručeně dálniční známka pro celou Českou republiku, či zimní výbava, pokud se chystáte na hory. Sněžné řetězy nejsou problémem zapůjčit a to ani navigaci, se kterou trefíte vždy do správného cíle. Vypůjčit zadarmo si můžete i dětskou sedačku, nebo podsedák pro Vaše děti. Navíc, pokud si zapůjčíte automobil na deset a více dní, tak dostanete jeden den pronájmu zdarma. Samozřejmostí je také pojištění vozu proti krádeži, či nehodě. Všechny automobily podléhají pravidelným kontrolám a jsou vždy v naprosté čistotě.

Pokud tedy sháníte náhradu za Váš stávající vůz, tak neváhejte a oslovte tuto autopůjčovnu. Nejen, že jsou jejich automobily v dobrém stavu, ale také si je půjčíte za perfektní cenu, kterou jen tak někde neseženete.

Podobné příspěvky

Tiskárny 3D – žebříček

Obchod Botland.cz je známý svou bohatou nabídkou zařízení, která revolučním způsobem mění způsob, jakým tvoříme a realizujeme naše nápady. Vzhledem k širokému sortimentu 3D tiskáren jsme se rozhodli připravit tento žebříček, abychom našim zákazníkům usnadnili výběr ideálního modelu. Od kompaktních tiskáren pro hobby až po pokročilá zařízení pro profesionály – náš žebříček si klade za […]

Co je skvělé na Chorvatsku? Přece chorvatská kuchyně!

Chorvatsko je země, kde se spoustu Čechů ročně vydává na dovolenou. Chorvatsko je oblíbená země z mnoha důvodů. Najdete tu krásné pláže, čisté a tyrkysové moře, přátelské lidi, široké možnosti ubytování a samozřejmě skvělou gastronomii. To všechno je důvodem, proč je Chorvatsko u Čechů dlouhodobě číslo jedna, když se mají rozhodovat, kam se vydají na […]