Pronájem automobilů

Ten kdo je každý den závislí na automobilu by se bez něho jenom těžko obešel. Automobil usnadňuje práci lidí a mnoho z nás na něho každý den spoléhá. Pokud se Vám Váš automobil porouchá a nutně potřebuje servis, tak neváhejte a obraťte se na autopůjčovnu. Levná autopůjčovna Praha http://www.autopujcovna-urban.cz/, pronajímá automobily už spoustu let a ví, co zákazníci potřebují.

Levná autopůjčovna

Tato autopůjčovna Vás poskytne na pronájem vozy značky Škoda, ze kterých si můžete vybrat určité modely. Bude záležet na tom, jak jste nároční a na co daný vůz chcete využívat. Každý automobil má jinou výbavu a bude na Vás, zda se s pokojíte se staršími modely, nebo zvolíte ty novější. Pokud si vůz vypůjčíte na dlouhodobí pronájem, tak budete mít o to nižší cenu. Ta je napsaná u každého vozu zvlášť a to od 3 dnů pronájmu, až po pronájem na celý měsíc. Pozor, firma nepůjčuje vozy na jízdy do zahraničí, tudíž s nimi lze jezdit pouze po České republice.

Levná autopůjčovna

Pokud zvolíte pronájem přímo od této společnosti, tak se můžete těšit na spoustu výhod, které jsou v ceně pronájmu zahrnuty. Mezi tyto výhody patří zaručeně dálniční známka pro celou Českou republiku, či zimní výbava, pokud se chystáte na hory. Sněžné řetězy nejsou problémem zapůjčit a to ani navigaci, se kterou trefíte vždy do správného cíle. Vypůjčit zadarmo si můžete i dětskou sedačku, nebo podsedák pro Vaše děti. Navíc, pokud si zapůjčíte automobil na deset a více dní, tak dostanete jeden den pronájmu zdarma. Samozřejmostí je také pojištění vozu proti krádeži, či nehodě. Všechny automobily podléhají pravidelným kontrolám a jsou vždy v naprosté čistotě.

Pokud tedy sháníte náhradu za Váš stávající vůz, tak neváhejte a oslovte tuto autopůjčovnu. Nejen, že jsou jejich automobily v dobrém stavu, ale také si je půjčíte za perfektní cenu, kterou jen tak někde neseženete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Když se objeví mokrá mapa na zdi

Představte si, že jste právě dokončili rekonstrukci podkroví vašeho domu. Pracně jste svépomocí vybudovali ze staré půdy dvě velké obytné místnosti, které budou sloužit jako ložnice, v jejichž sousedství bude malý výklenek, kde bude k dispozici sprchový kout, umyvadlo a toaleta. Před pár dny jste dokončili štukování povrchu vnitřních omítek a chystáte se k prvnímu […]

Španělsko a jeho magická místa, to je jistě pohled pro bohy

Kam byste se rádi vydali na letní dovolenou a proč právě do Španělska? Když si vypůjčíme okřídlený vtip a předvedeme vám minimálně jeho stou variaci, určitě nelze nic namítat. Hispánie je oblíbenou destinací, takže je pravděpodobné, že během června, července a srpna se nejspíše podíváme na výlet právě sem. A proč mířit zrovna do Barcelony […]