Jak si poradit s modernizací bytu?

Věřte, že v době, kdy jste naposled zařizovali byt, tak mnoho ze současných vychytávek ještě neexistovalo. Svět bydlení se neustále vyvíjí a stejně jako móda podléhá trendům. Máte-li v plánu modernizaci bytu, zkušený bytový architekt z Prahy https://bydesign.cz/ vám rád a snadno poradí, jak do toho a co pro vás bude nejlepší. Podívejme se na základy, které nesmíte zazdít.

Moderní bydlení interiér

Přírodní materiály vládnou trhu

V posledních letech se většina lidí po celém světě v oblasti interiérového designu vrací ke kořenům a snaží se do místností zakomponovat co nejvíc přírodních materiálů. Dřevěné produkty jakéhokoli typu navíc můžete umístit do každého prostoru. Využít ho můžete na velké kusy jako postel, lavice nebo skříně, ale také jako dekoraci v podobě misek, talířů i osvětlení.

Jaké jsou barvy letošního roku?

Každý rok se nese v duchu jiných odstínů. Letos jde o pastelově zelenou a hlubinně modrou. Nebojte, nemusíte jimi hned vymalovat celý domov. Budete-li je chtít nějak zakomponovat, zkuste sehnat polštáře nebo hřejivou deku v jedné z těchto odstínů. Zelená navozuje příjemnou náladu, zatímco modrá je uklidňující. V ložnici i obýváku budou vypadat nádherně.

Kaktus sukulent kuchyně

Zeleň, kam se podíváte

Rostliny by se měly stát nedílnou součástí každého domova. A nezáleží přitom na tom, o jaký druh se bude jednat. Můžete se pořídit klasické pokojovky, ale také kaktusy a sukulenty nejrůznějších tvarů. Velmi oblíbenou se nyní stala řasokoule, kterou jen stačí mít v nádobě s vodou, kterou jednou za dva týdny vyměníte. A součástí její péče je také mazlení, aby neztratila svůj tvar.

Sklo a světlo jde ruku v ruce

Velmi moderní jsou nyní skleněná svítidla. Najdete je v různých variantách a provedeních, od nadměrných velikostí po velmi jemné modely. Velkou výhodu představují zejména proto, že se hodí skutečně všude. Nezáleží příliš na tom, jak máte stylizovaný zbytek místnosti a stejně budou zaručeně vypadat úžasně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

A proč by to nešlo?

Myslíte si, že to prostě a jednoduše nepůjde, už jste obešli všechny banky a kde nic, tu nic? A co jim vadilo, proč se k vám obrátili zády? Roky využíváte jejich účet, roky jste solidním klientem, ale teď prostě momentálně nemůžete doložit, nebo nemáte příjem? Prostě se vám v současnosti nedaří tak, jak byste si […]

Krása zapomenutých koutů

            Každý dům nebo zahrada a jeho prostory mají zapomenutý kout nebo místo, které není běžně využíváno a přitom je každému na očích nebo alespoň dráždí nás, co by pány domu, svým nevyužitým prostorem. Jak těmto místům vdechnout nový život? Kouzlo barev a kombinace těch správných věcí nebo rostlin, dokáže změnit ponuré temné nebo nevyužité […]