Jak ochránit své chytré hodinky


Takzvané chytré hodinky jsou dnes na velice vysoké úrovni. Čím vyšší kategorie, tím pochopitelně také vyšší cena. Proto je nutné své hodinky chránit proti poškozením a také jim dopřát vhodné doplňky, které ještě více ozvláštní jejich vzhled. Širokou nabídkou vás překvapí obaly, kryty, pouzdra, tvrzená skla a řemínky pro Apple Watch Ultra.

apple watch

 • Kupříkladu řemínky mohou být vyrobené z několika variant materiálů:
  1. Silikon
   • vyniká odolností, pevností a komfortem.
  2. Nylon
   • pevnost řemínku zajišťuje více než 500 nylonových vláken ve čtyřech vrstvách.
  3. Kůže
   • řemínek z přírodní nebo eko kůže je velmi elegantní a hodí se na pracovní schůzky nebo důležité setkání.
  4. Ocel
   • řemínky ze slitiny nerezové oceli, složené z více než 100 součástek, jsou vhodné především pro muže, kteří mají osobitý styl. Ocení je například motorkáři.

Vybírejte podle typu svých hodinek

Stejně bohatou nabídku představují obaly, kryty, pouzdra, tvrzená sklad a řemínky pro Apple Watch Series. Jednou z nejohroženějších součástí chytrých hodinek je displej. Výměna poškozeného displeje je nejen náročná, ale také celkem drahá. Velkou výhodou krycích fólií je jejich „neviditelnost“. Při výběru vhodného skla či fólie se zaměřte především na typ konkrétních hodinek. Podle této informace pak najdete přesně takový kryt, který bude na hodinkách dokonale sedět. Záleží tedy na tom, zda je sklo rovné nebo zaoblené.

apple watch series

 • Ochranná skla můžeme rozdělit do tří základních skupin:
  1. 2D skla a fólie, která jsou zcela rovná a u zaoblených displejů nekryjí celý povrch.
  2. 2,5D skla, která poskytují lepší komfort a lepší splynutí se zařízením tím, že mají mírně zaoblené hrany.
  3. 3D/4D/5D. Skla s tímto označením jsou určená k celoplošné ochraně zaoblených displejů.

Dalším ochranným prvkem jsou pouzdra, která mohou být vyrobena z koženky, silikonu, plastu, textilu, kovu, a dokonce i dřeva.

Podobné příspěvky

Je něco mezi nebem a zemí

V našich životech běží v zásadě všechno podle jistých pravidel. Něco děláme a očekáváme, že se za to dočkáme toho, co očekáváme, že při tom něco nastane nebo že to poté bude následovat. Víme, že každá příčina má svůj následek a že se všechno, co uděláme nebo naopak neuděláme, nějak projeví. Jenže někdy dochází i […]

Jaké jsou účinky kolagenu?

Kolagen je bílkovina, která se nachází v lidském těle. Je to naše nejhojněji zastoupená bílkovina. Kolagen si naše tělo vytváří samo. Asi do věku 25 let se nám tvoří dostatečné množství. Ale od tohoto věku postupně množství kolagenu v našem těle klesá. Proto se spousta lidí uchýlí k pravidelnému užívání kolagenu jako doplňku stravy. Jaké […]