Maca peruánská – rostlina proti stresu a pro zdroj energie

Naši předci dokázali z přírody využít téměř vše a lidstvo na to v zápalu pokroku a moderních věd na chvíli zapomnělo.

Důvody stále větší oblíbenosti přírodních preparátů jsou jednoduché:

• Přírodní produkty jsou cenově dostupné, dají se zakoupit online v eshopech a není potřeba lékařských předpisů.

• Ke každému produktu si lze dohledat řadu recenzí a zjistit si, zda produkty opravdu fungují. Přírodní produkty jsou také šetrnější k lidskému zdraví a jejich výroba není ohrožující pro životní prostředí. Pokud se dodržuje doporučené užívání, nemají vedlejší účinky.

• Přírodní preparáty mají většinou široké spektrum působení a mohou tak ovlivnit celý lidský organismus.

sport

Jednou z velice oblíbených a univerzálních rostlin je maca peruánská. Tato rostlina, která si k nám našla cestu až z And z oblasti Peru a Bolívie, má doloženou historii starou už více než 3000 let a používali ji už Inkové, kteří ji považovali za posvátnou. Rostlinou se už v dávných dobách povzbuzovali bojovníci před tím, než se vydali do boje, protože jim dodávala potřebnou sílu a odvahu.

Rostlina je bohatá na vitamíny, minerální látky, obsah rostlinných bílkovin a na vlákninu. Z vitamínů jsou v ní obsažené vitamíny řady B, vitamíny C a E. Obsahuje také celou řadu prospěšných minerálů, jako je jód, železo, měď, draslík, vápník, zinek, sodík a hořčík.

ženy

A proč macu peruánskou vyzkoušet?

Pravidelným používáním budete mít organismus doslova nabitý energií. Rostlina je natolik silná, že dokáže ulevit i lidem s chronickou únavou.

Vítaným pomocníkem je i pro ženy v jejich citlivém období, jako jsou dny před menstruací nebo nástup klimakteria. Umí zregulovat hormony, a to jak v podpoře tvorby, tak v usměrnění na normální hladinu.

Rostlina má i velice uvolňující efekt, což ocení všichni, kdo se potřebují uvolnit a zbavit stresu. Účinky rostliny jdou ještě dál a pravidelným užíváním se lidé mohou zbavit depresí. Nezanedbatelná je i podpora imunitního systému.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Originální šperky na míru

Šperky jsou úžasnou metodou, jak se cítit ještě krásnější, než jsme. To platí jak pro muže, tak i pro ženy. Díky šperkům se můžeme cítit výjimečně a naprosto dokonale. Nádherné náušnice, které budou zdobit naše uši či malý přívěšek na krku, který bude zvýrazňovat náš dekolt je dokonalou samozřejmostí v úloze ženy. Pokud jsme tento […]

Bydlení v mobilním domě

Každý, kdo se zajímá o nemovitosti, tak ví, že jejich cena je enormně vysoko. Díky vládě České republiky se mladí lidé ocitli v situaci, kdy nikdo z nich nedosáhne na bydlení. Nyní se rozdělila opět společnost na bohaté a chudé. Lidé tak shánění jinou možnost bydlení, než nemovitost a mnoho z nich volí pronájem, či […]