Maca peruánská – rostlina proti stresu a pro zdroj energie

Naši předci dokázali z přírody využít téměř vše a lidstvo na to v zápalu pokroku a moderních věd na chvíli zapomnělo.

Důvody stále větší oblíbenosti přírodních preparátů jsou jednoduché:

• Přírodní produkty jsou cenově dostupné, dají se zakoupit online v eshopech a není potřeba lékařských předpisů.

• Ke každému produktu si lze dohledat řadu recenzí a zjistit si, zda produkty opravdu fungují. Přírodní produkty jsou také šetrnější k lidskému zdraví a jejich výroba není ohrožující pro životní prostředí. Pokud se dodržuje doporučené užívání, nemají vedlejší účinky.

• Přírodní preparáty mají většinou široké spektrum působení a mohou tak ovlivnit celý lidský organismus.

sport

Jednou z velice oblíbených a univerzálních rostlin je maca peruánská https://www.energiezivota.com/superfoods-superpotraviny/maca-peruanska-umi-upravit-nerovnovahu/. Tato rostlina, která si k nám našla cestu až z And z oblasti Peru a Bolívie, má doloženou historii starou už více než 3000 let a používali ji už Inkové, kteří ji považovali za posvátnou. Rostlinou se už v dávných dobách povzbuzovali bojovníci před tím, než se vydali do boje, protože jim dodávala potřebnou sílu a odvahu.

Rostlina je bohatá na vitamíny, minerální látky, obsah rostlinných bílkovin a na vlákninu. Z vitamínů jsou v ní obsažené vitamíny řady B, vitamíny C a E. Obsahuje také celou řadu prospěšných minerálů, jako je jód, železo, měď, draslík, vápník, zinek, sodík a hořčík.

ženy

A proč macu peruánskou vyzkoušet?

Pravidelným používáním budete mít organismus doslova nabitý energií. Rostlina je natolik silná, že dokáže ulevit i lidem s chronickou únavou.

Vítaným pomocníkem je i pro ženy v jejich citlivém období, jako jsou dny před menstruací nebo nástup klimakteria. Umí zregulovat hormony, a to jak v podpoře tvorby, tak v usměrnění na normální hladinu.

Rostlina má i velice uvolňující efekt, což ocení všichni, kdo se potřebují uvolnit a zbavit stresu. Účinky rostliny jdou ještě dál a pravidelným užíváním se lidé mohou zbavit depresí. Nezanedbatelná je i podpora imunitního systému.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

Jak poznáme, zda je za kovové schodiště cena přijatelná?

Jednou z věcí, na které musíme při stavbě či rekonstrukci domu myslet, je i výběr schodiště. To je důležitější, než si většina lidí myslí. Může totiž stavbu buď vhodně doplňovat, nebo v ní působit jako pěst na oko. Zároveň je nutné zajistit, aby bylo naprosto bezpečné a pohodlné pro ty, kteří po něm budou chodit. To platí […]

Když doma chybí pár čtverečních metrů

Ano, říká se „co je malé, je hezké“. Ovšem platí to i v případě našeho malého bytu? Není jen skladištěm a místem na přespání? Tak se to dá vydržet jen nějakou omezenou nutnou dobu. Třeba v období stěhování. Ale člověk potřebuje pro život útulný domov! Místo, kde se dá kromě přespání také volně dýchat, bavit […]