Erotická rozlučka se svobodou pro nevěstu – sexy povídka

Moje svatba byla naprosto úžasná. Sešlo se mi na ní přes osmdesát skvělých lidí a pařilo se až do rána. Kluci vychlastali snad miliony piv, a ještě víc panáků, připravené jídlo od kuchaře bylo luxusní a pečená půlka prasete zmizela jak pára nad hrncem. O skvělou hudbu se staral náš nejlepší kamarád DJ. A to, co se dělo k ránu u bazénu, to se snad ani nedá popsat. Jenže mě něco trápí a musím se s tím někomu svěřit. Můj snoubenec Oskar, vlastně už je to můj muž, mě má celou dobu za vzornou ženu. I když jsem pečlivá a starostlivá máma, nejsem žádná puťka a mám děsně moc ráda, když se řekne EROTIKA a SEX, to se pak ze mě stává dračice. Takže ty slova přede mnou ani nevyslovujte :-D. Pár dní před svatbou mi moje kamarádka připravila takovou tajnou erotickou rozlučku. A dopadlo to, jak to dopadnout asi mělo. A o tom Vám chci vyprávět. Tak se posaďte pohodlně někde do křesla, nebo si lehněte do postele a začtěte se do mého erotického příběhu.

Jmenuji se Barbora, mám svátek čtvrtého prosince a mé jméno je řeckého původu ze slova „barbaros“, což znamená cizinka. Doma mi rodiče říkali všelijak, například „Báro, Barunko, Barčo, Baruško“ no a když mě chtěl někdo naštvat, tak mi říkali Bařko, ale mě to nevadilo. Spíš jsem se tomu zasmála. Jinak pocházím z Rychnova nad Kněžnou. To je takové jedenácti tisícové městečko v Královéhradeckém kraji a teď bydlím v rodinném domečku v Hradci Králové se svým mužem Oskarem a dvěma dětmi. Mám čtyřicet let, modré oči, blondýnka, asi metr šedesát pět centimetrů a šedesát kilo. Prsa slušné, tak čtyřky – pětky a po kojení mi zůstaly stejné a ani se nehnuly. A vypadám skoro podobně, jako ta krásná televizní moderátorka Lucie Borhyová. Pracuji v Hradci Králové v manželově firmě, vlastně tam dojíždím jen dvakrát maximálně třikrát týdně, zkontrolovat zaměstnance. Firma šlape perfektně, takže tam akorát jezdím pokecat s účetními a pár kolegy.

nahota

Kdybyste někdy zavítali na dovolenou do Rychnova nad Kněžnou nebo blízkého okolí, tak Vám dám pár typů, kam se můžete zastavit. Ve městě můžete navštívit Kolowratský zámek, vedle něj se nachází krásný zámecký park a zámecký kostel Nejsvětější Trojice. Ve městě se je Synagoga a židovské domy, kaple Proměnění Páně. Dále plavecký bazén, zimní stadion, pro milovníky piva je zde městský Podorlický Pivovar, muzeum a galerie Orlických hor. V severní části Rychnova najdete nemocnici. A jednou za čas se zde koná nějaká kultura: Šlitrovo jaro, Filmový smích, Poláčkovo léto, Rychnovský jarmark či Jízdárna Fest. A kdysi zde na gymnázium studoval i můj oblíbený atlet Roman Šebrle. V okolí se můžete vydat například na „Podorlickou pivní stezku. Zámky Doudleby nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí, Častolovice, Potštejn. Hrad Litice nad Orlicí. V létě se můžete vykoupat na koupališti Vamberk či v přírodním koupališti Písák. Pro milovníky výšek můžete vystoupat na rozhledny Skuhrov nad Bělou, Kastel, Osičina či Tyršova. Anebo zajít do přírodního lesoparku Lipová stráň“. Ono je toho tady dost na procestování, jen si udělat čas.

Jednoho dne, když mi bylo třicet let, mě požádal můj o patnáct let starší přítel Oskar o ruku. Byli jsme na koncertě Karla Gotta a normálně si přede mě klekl a řekl „vezmeš si mě Barčo?“ Samozřejmě jsem mu skočila do náručí a řekla „Ano vezmu“. Hned druhý den jsem to volala mým dvou nejlepším kamarádkám Bertě a Blance. Ani nevím, kde jsem k nim v minulosti přišla, ale do školy a ani na střední jsme spolu nechodily. Myslím, že jsme se seznámily někde na diskotéce. A známe se asi od osmnácti let a párkrát jsme spolu byly na letní i zimní dovolené. Taková dámská jízda. Bože, vzpomínám si, jak jsme spolu pařily v klubu na Mallorce. Kolik tam po nás šílelo Němců. Uf, to jsme byly čtrnáct dní mimo. 😀

nahé tělo

Sešly jsme se v pátek večer u Blanky doma a ona nám hned oznámila, že už má vše naplánované, a až budu vědět termín svatby, tak pár dní před tím uskutečníme rozlučku se svobodou. A ať to necháme na ní, že se o to postará. Ten večer jsme se všechny tři zlískaly do němoty a hned o víkendu jsem s mým Oskárkem plánovala datum svatby. A že by bylo nejlepší to mít v červenci na začátku měsíce, abychom pak odletěli na svatební cestu na Maledivy. Tak nějak jsme to během čtrnácti dní zamluvili, pomohla nám kamarádka, co zařizuje svatby a vše kolem toho. Nakonec jsem ten termín svatby řekla i mé kamarádce Blance. A že si uděláme týden před tím tu zmíněnou rozlučku. Pořádně se na to vyfikneme a vezmeme si elegantní rozlučkové šaty a hned nám je ukazovala na internetu. Bože ty byly ale sexy. Byly to bílé dlouhé lesklé šaty s velkým rozparkem vepředu na stehně. Nic krásnějšího jsem dlouho neviděla. A to je vše, co nám k tomu ukázala.

Že se prý sejdeme ten den u ní, převlékneme se do šatů a pak už na nás bude čekat překvapení. Ani Berta a ani já jsme o jejím tajném plánu víc nevěděly.
Jednou jsem se na tajňačku sešla u Berty doma a spolu přemýšlely, co má ta naše Blanka v plánu, jestli to není náhodou „wellness víkend, jízda na lodi či raftu, laser game, lanový park, let balonem nebo vrtulníkem, úniková hra, větrný tunel, bláznivý karaoke večer, rychlé motokáry, čtyřkolky, thajská masáž“ ale nic nás nenapadlo. Vlastně mě napadlo, zda v tom nebude nějaká šílená erotika. A začaly jsme se tomu smát. Protože Blanka je všeho schopná.

Dva měsíce utekly jako voda, svatební zařizování bylo v plném proudu a já málem zapomněla na to, že mám nějakou rozlučku se svobodou. Zavolala mi Blanka a ať přijdeme s Bertou za ní domů. Kolem páté hodiny jsme obě dvě přišly k ní do bytu a tam už byly všude naaranžované květiny, nafouknuté balonky ve tvaru srdíčka, v ledničce se chladilo několik flašek šampaňského a my se pomalu převlékaly do nádherných bílých průsvitných šatů. S Blankou a Bertou před sebou nemáme žádné tajnosti a také jsme se na dovolené u moře před sebou normálně převlékaly do plavek, takže víme, jaké máme těla. Blanka má hnědé oči, je brunetka s dlouhými rovnými vlasy a má z nás největší prsa a vypadá jako kyprá modelka Ashley Graham, plné obří sedmičky, prostě je kus ženský, na ulici se za ní otáčí i mrtvý. To Berta je hubenější zrzka, dokonce i tam dole je jako lištička a má kulaté trojky s červenými bradavky a je podobná americké herečce Jessica Chastain. A věkově jsme stejně mladé „plus mínus“ rok.

ruce na pozadí

Jak jsme se vedle sebe převlékaly, koukala jsem na Blanku a se smíchem jsem jí řekla „Blani ty máš čím dál větší prsa, to se klukům líbí viď?“ A začaly jsme se tomu všechny tři smát. Za pět minut jsme byly v šatech a stály jsme tam jak tři grácie. Prostě sexbomby. Blanka přinesla flašku vodky a hned nám rozlila po panáku, abychom se dostaly do rozlučkové nálady. A že za chvilku tu bude přistavená limuzína. Vyvalila jsem oči, Berta to samé a jen jsem dodala, že jsem ještě nikdy v limuzíně nejela. Ještě jsme se upravily, učesaly, navoněly a za půl hodiny Blance zavolal řidič limuzíny, že čeká před domem. Koukly jsme z okna a tam stálo dlouhé černé auto a kolem se srocovaly místní drbny a okukovaly, kdo do něj nasedne.

Zabouchly jsme dveře od bytu, sjely výtahem dolů a tam už stál usměvavý udělaný mladík v bílé košili a černých společenských kalhotách. Otevřel nám dveře a natěšeně jsme nasedly do limuzíny. Zavřely se dveře a já se cítila jako pretty woman. Blanka otevřela mini bar a už to začala nalévat. Asi za 10 minut jsem zbystřila, protože jsme autem najely na dálnici D11 směr Praha. Blanka se začala smát, a že se jede do Prahy a máme tam zamluvený apartmán až do rána, ale kdyby nás to tam nebavilo, můžeme jet kdykoliv zpět do Hradce Králové.

Asi za padesát minut jsme přijely do Prahy. Berta, já i Blanka jsme do sebe hrnuly jednoho panáka za druhým, v limuzíně hrála hudba na plné pecky a kolem devatenácté jsme byly v centru. Další hodinu a půl jsme kroužily centrem, koukaly a mávaly z otevřeného střešního okna na lidi, kteří se nestačili divit, když viděli, jak se bavíme a paříme v limuzíně. První flaška tvrdého alkoholu padla a já měla chuť na šampaňské s jahodami. Během minuty jsme si připíjely šampuskami. Chvilku na to Blanka vytáhla z bílé kabelky mobil a řekla „Báro, vyber si striptéra a ten za námi přijde na apartmán“. Jen jsem jí řekla „Blanko neblbni, já se za pár dní vdávám“. Chvilku jsem koukala na nabídku mužských a pak jsem si pro sebe řekla „holka, bude to naposledy na svobodě, vyber nějakého sympaťáka a o ničem dalším nepřemýšlej“.

nahá žena

Ukázala jsem na jednoho vysportovanýho fešáka a dodala „beru toho s hnědýma očima a krátkými vlasy“. Byl mi nejvíc sympatický. Blanka někam zavolala a že za hodinu přijede do našeho apartmánu. Šoférovi jsme řekly, aby nás už přivezl do apartmánu a za dvacet minut jsme tam byly. Do ruky jsme vzaly rozpitou flašku šampaňského, vyjely jsme do nejvyššího patra a tam už byl nádherný, voňavý apartmán s obří postelí a ve vedlejším pokoji připravena další postel. Bože, a ten výhled na celou Prahu. Pomalu jsme dopíjely flašku a Berta už vytahovala z mini ledničky nějakou láhev tvrdého alkoholu. Zaplať pánbůh, že tam byla i Coca Cola na zapití. Už jsem sotva stála na nohách, potřebovala jsem trochu zabrzdit, abych vůbec z toho striptýzu něco měla.

Blanka je oproti nám pořádný kus ženský, s ní ten alkohol ani nezamával. Ale já s Bertou jsme byly za to odpoledne do večera, už pěkně líznuté. Najednou nám někdo zaklepal na dveře a Berta šla otevřít. Tam už stál ten kluk, kterého jsem si vybrala. Jen nám s úsměvem oznámil „jmenuji se Alex, jsem tu správně pro nevěstu a její rozlučku se svobodou?“ Berta ho chytla za ruku a už ho vedla do ložnice, kde se mělo odehrávat to erotické vystoupení. On se na mě podíval a jen dodal „Vy jste ale krásná nevěsta, to se budu muset o trochu více snažit, abych Vás obšťastnil tancem“. Já opilá a se smíchem jsem se začala smát a dodala „Vy jste ale krásný chlap, to víte že chceme obšťastnit všechny“. A vyprskla jsem smíchy a plácla sebou na postel. Holky si vlezly vedle mě a opřely jsme se společně o záď postele a koukaly na toho krásného samečka, co si pro nás připravil. On jen dodal, že si jde do koupelny umýt ruce, připravit nádobíčko a za chvilku za námi přijde.

Berta ještě v rychlosti zatáhla závěs a vrátila se k nám na postel. Asi po pěti minutách vstoupil téměř nahý do místnosti. Bože, koukaly jsme na něj všechny tři s otevřenou pusou. Opálený, nádherně vypracované tělo, svaly, břišáky, pod krkem černého motýlka a latexová černá tanga slipy. Zajela jsem pohledem do jeho rozkroku a ani nevím co se stalo, ale byla jsem jak nadržená fena puštěná ze řetězu. Najednou ze mě ten alkohol vyprchal a já si uvědomila, že dneska chci, aby do mě ten svalnatý mladík zasunul. Alex se na nás podíval a začal před námi tancovat. Bože, jak my jsme si užívaly tu SEXY LIVE SHOW. Asi deset minut kolem nás chodil a občas se některé z nás dotknul. Koukla jsem z boku na Bertu a Blanku, na jejich šaty a obou stály vzrušením bradavky. Když se Alex otočil a kroutil před námi zadkem, holkám jsem tiše řekla „holky taky chcete šukat?“ Ony se na mě usmály a jen odpověděly „že váháš“. Blanka ještě dodala „proč si myslíš, že jsem ho objednávala a pomalu si roztáhla nohy od sebe. Já udělala to samé a Berta taky.

sex dvou žen

Ležely jsme tam opřené s nohama do praku, takže měl Alex nádherný výhled na naše bílé saténové lesklé kalhotky. Pak k nám přišel k posteli, blíže k Blance a ta ho chytila za zadek a druhou rukou mu sáhla mezi nohy. Tam už se rýsoval vzdouvající se penis a musím říct, že bylo vidět, že je fakt velký a stále se zvětšuje. Blanka na nic nečekala a Alexovi řekla „pojď si lehnout mezi nás, my se o tebe už podělíme“. Jak to dořekla zatáhla mu za ruku s stáhla si ho mezi nás. Ležel tam na zádech a Blanka mu hned stahovala micro slipy. Konečně jsme viděly jeho striptérský banán v akci. Bože ten byl masitý, dlouhý, ohromný a objemný. „Tak toho chci v buchtičce, aby se ve mně celou noc ohrnoval“.

Začaly jsme Alexovi střídavě kouřit jeho stojící mužné péro a asi po deseti minutách Blanka zahlásila, že právo první noci mám já, takže ať si na Alexe rychle nasednu. A oni dvě se budou dívat, jak se na něm budu projíždět. V kundičce už mě nadržeností řádně čvachtalo, ani jsem si ji nemusela slinit. Stáhla jsem si kalhotky a ani nevím jak, ale za vteřinu jsem byla nabodnutá na Alexovu tlustém péru. Cítila jsem ten jeho gigantický ohon, jak se ve mě klouže a krásně mě zaplňuje mokrou vyholenou díru. Z jedné strany na mě koukala zrzavá Berta, ta už si prstovala svoji připravenou lasturku. Z druhé strany seděla kozatá Blanka a mlsně koukala, jak se šoustám na Alexovi. Asi za pět deset minut mi Blanka řekla, že už chce také osedlat našeho striptéra. Mě se ale vůbec nechtělo, ale když tak naléhala, sesedla jsem a v sekundě na něm byla napíchnutá Blanka. Alex přirážel zespodu, blanka na něm seděla jako španělská toreadorka na mladém býčkovi. Alex jí svlékl ramínka šatů, Blance se vzápětí vyhouply ven její gigantická vemena a poprvé jsem viděla její neskutečně velká obří prsa v akci. Lítaly nahoru a dolů. Alex je přidržoval oběma rukama a Blanka začala řvát, že chce píchat až do rána a skákala na něm, až to všude pleskalo a kolem lítaly její milostné kundí štávy. Já s Bertou jsme na Bláňu koukaly jak na nějakou macatou pornoherečku z filmů pro dospělé.

poloha

Další čtvrt hodinku to měla v roli Blanka. Ale pak už začala žadonit i Berta, že i ona má ráda sex, tak ať pěkně sleze a budeme se střídat po pěti minutách. Jenže jak se Berta chtěla projet, tak jí to bohužel vůbec nešlo. Byla děsně moc úzká a Alexův pyj se do ní nevešel, seč dělala, co mohla a my jí v tom zkušeně pomáhaly, do sebe nedostala ani půlku fialového žaludu. Ona mu ho pak vzala do pusy a místo sexu ho chvilku sála a olizovala. Pak jsme se na posteli vystřídaly. Berta se opřela zády o postel, já i Beáta jsme zůstaly na všech čtyřech a měly Bertinu kundičku před našima očima. Alex stál rozkročený za námi a my mu byly krásně nastavené zadečkama do vzduchu. Alex si nás střídal na přeskáčku, jednou se klouzal ve mně, podruhé v Blančině pimpulici. My s Blankou jsme měly zabořené jazyky v Bertiným rozkroku. Ta z toho tekla jak nilský vodopád. Na mě už to každou chvilku mělo přijít a taky že jo. Alex do mě několikrát zajel, párkrát mi silně zabušil na děložní čípek a pak už následoval mokrý squirt. Stříkala jsem jak francouzská komtesa. Po minutě jsem dostříkala a Alex se přesunul zasouvat do Blančiny kundy. Na ni to přišlo asi o pět minut déle a zažila u toho šukání neskutečný mokrý orgasmus, jaký jsem nikdy v životě neviděla. Ten výstřik z její buchty byl ohromný a trvající snad dvě minuty. Celá postel zmokřená.

Já mezitím dodělala prstama kačenku naší zrzavé Berty, a i ona pustila několik malých mokrých výstřiků ze své zrzavé buchtičky. Nakonec jsme nastavily pusu a kozičky, seděly jsme před Alexem a ten si před námi začal honit tu jeho bombastickou mega žilnatou kládu. Za pár vteřin jsme byly zacákané spermatem od hlavy po paty. Bože to byla ale suprová bílá nálož. Alex odpadl na postel, a my se šly postupně osprchovat. Jenže jedno číslo nám samozřejmě nestačilo a Alex na tom byl stejně. Jen co si dal sprchu, daly jsme si stejnou erotickou sestavu a zopakovaly si sex ve čtyřce. Podruhé už to bylo o hodně delší. Blanka se udělala několikrát na Alexově stojící bambitce. Já jsem jen zírala, jakou má dlouhou výdrž. A také jsem se nenechala zahanbit, a ještě dvakrát jsem měla mokrý squirt. Bohužel Berta měla děsně úzkou prcinu, takže jsme jí to musely udělat pusou a prstama. Ale i tak byla ten večer nadmíru spokojená.

Alex od nás odcházel něco kolem třetí až čtvrté hodiny ranní. Na chvilku jsme si zdřímly, jenže apartmán byl zamluvený jen do deseti odpoledne. Vypadly jsme přesně včas, kdy už nás vyháněla uklízečka. Daly jsme v nedaleké restauraci snídani, zavolaly si taxi a hurá do Hradce Králové. Doma u Blanky jsme se převlékly z těch erotických šatů do normálního ne tak vyzývavého oblečení. Blanka nám sdělila, že musí dát prát ty saténové bílé šaty, protože byly postříkané od Alexova spermatu. No a já přišla domů až večer a když mě uviděl můj Osar jen řekl „no to musela být panečku dámská jízda, když si mi za celý den nenapsala ani jednu zprávu“. Musela jsem mu zalhat, že jsme se u Blanky hodně opily a pařily až do rána. On už po tom nikdy nepídil a na nic se neptal. No a my tři „já blondýnka, zrzka Berta a kozatá bruneta Blanka v sobě držíme velké tajemství, snad se to můj Oskárek nikdy nedozví“.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické příběhy?

A už jste někdy navštívili porno BEST XXX CAMS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

5/5 - (5 votes)

Podobné příspěvky

Tiskárny 3D – žebříček

Obchod Botland.cz je známý svou bohatou nabídkou zařízení, která revolučním způsobem mění způsob, jakým tvoříme a realizujeme naše nápady. Vzhledem k širokému sortimentu 3D tiskáren jsme se rozhodli připravit tento žebříček, abychom našim zákazníkům usnadnili výběr ideálního modelu. Od kompaktních tiskáren pro hobby až po pokročilá zařízení pro profesionály – náš žebříček si klade za […]

Co je skvělé na Chorvatsku? Přece chorvatská kuchyně!

Chorvatsko je země, kde se spoustu Čechů ročně vydává na dovolenou. Chorvatsko je oblíbená země z mnoha důvodů. Najdete tu krásné pláže, čisté a tyrkysové moře, přátelské lidi, široké možnosti ubytování a samozřejmě skvělou gastronomii. To všechno je důvodem, proč je Chorvatsko u Čechů dlouhodobě číslo jedna, když se mají rozhodovat, kam se vydají na […]